Rafał na tle morza

Nieuleczalna mukowiscydoza

Od 40 lat zmagam się z mukowiscydozą, nieuleczalną chorobą genetyczną. Po wielu latach moje płuca zostały doszczętnie zniszczone. 6 Stycznia 2016 r. w Szczecinie Zdunowo przeszedłem przeszczep obu płuc. Dostałem nowe życie. Moje leczenie jednak na tym się nie kończy. Teraz już do końca życia będę stosował leki immunosupresyjne przeciw odrzutowe. Mimo przeszczepu, to nie jest koniec zabójczej mukowiscydozy, ani drugiego towarzysza jakim jest cukrzyca.

Staram się jednak nie poddawać i dalej z uśmiechem na twarzy korzystać z podarowanego na nowo życia. Jednak, aby to było możliwe, potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację, na które niestety mnie nie stać. Potrzebuję Waszej pomocy, proszę przekaż swój jeden procent podatku.

Rafał w łóżku szpitalnym

Jak przekazać 1% podatku

Aby przekazać 1 procent podatku,  wystarczy w zeznaniu podatkowym podać następujące dane:

KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: Rafał Siemiński 34/s

Dziękuję za Twoją pomoc

Dziękuję za Twoją pomoc

Przekaż 1% podatku na leczenie Rafała chorego na mukowiscydozę po przeszczepie płuc. Twój mały procent pozwoli mi dalej stawiać czoła wyzwaniu, jakim jest dar nowego życia. Dzieląc się 1% nic nie tracisz, a dla mnie mały procent, to wielka pomoc.

dziekuje

Gdzie można zweryfikować, że Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO” jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)?

Fundacja „SŁONECZKO” wpisana jest do bazy portalu organizacji pozarządowych: www.ngo.pl, wiarygodność apelu potwierdzisz na stronie Fundacji SŁONECZKO.